Bachl Extrapor 70F 300 mm 0,5 m²

BACHL EPS EXTRAPOR 70 F šedý polystyren s příměsí grafitu izolační desky nové generace se zvýšeným tepelným odporem. Vhodné pro použití v kontaktních fasádních systémech...
256 Kč
Doprava 109 Kč,Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Nonstopstavebniny.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 varianta199 Kč76 % • 340 recenzíDalší informace

Popis produktu

BACHL EPS EXTRAPOR 70 F šedý polystyren s příměsí grafitu izolační desky nové generace se zvýšeným tepelným odporem. Vhodné pro použití v kontaktních fasádních systémech...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
fasádní

Parametry produktu

Výrobce
Typ
fasádní

Popis produktu

BACHL EPS EXTRAPOR 70 F šedý polystyren s příměsí grafitu izolační desky nové generace se zvýšeným tepelným odporem.

Vhodné pro použití v kontaktních fasádních systémech.

Upozornění: při aplikací zateplovacího systému je třeba zabránit působení přímého slunečního záření na materiál EXTRAPOR!

Součinitel tepelné vodivosti "λ" = 0,031 W/m*k

Formát = 500 x 1000mm

Tepelně izolační vlastnosti

Pěnový polystyren EPS má velmi nízkou tepelnou vodivost, což je dáno jeho buněčnou strukturou skládající se z mnoha uzavřených polystyrenových buněk tvaru mnohostěnu obsahujících vzduch, který má pouze nepatrnou tepelnou vodivost.

Velmi nízká nasákavost 

Pěnový polystyren EPS má velmi nízkou nasákavost.

Toto významně napomáhá k udržení tepelných a mechanických vlastností, které by byly ovlivněny vlhkostí.

Teplotní a tvarová stabilita 

Pěnový polystyren EPS trvale odolává teplotám do 80˚C, nevadí mu ani velmi nízké teploty, což odpovídá všem nárokům běžných konstrukcí.

Vysoká odolnost v tlaku, tahu i ohybu 

Pěnový polystyren EPS BACHL běžně vykazuje pevnost v tlaku větší než 70 kPa při 10% lin. deformaci.

Při své minimální hmotnosti patří k nejvýkonnějším stavebním materiálům.

Odolnost proti stárnutí 

Vzhledem k šedesátiletému mnohostrannému a dlouhodobému používání pěnového polystyrenu EPS je možno konstatovat, že při správném použití jeho vlastnosti zůstávají nezměněny. EPS není dlouhodobě odolný proti UV záření

Práce s fasádním polystyrenem je velmi snadná, díky svým rozměrům a váze. Fasádní polystyren se běžně lepí fasádním lepidlem (stavební chemie a folie) na rovný, bezprašný soudržný podklad. Druhý den po zaschnutí lepidla se fasádní polystyren kotví talířovými hmoždinkami s plastovým trnem (zateplení a fasáda) příslušné délky dle kotevního plánu. Poté se na polystyren nanáší stěrkový tmel, do kterého se vpraví armovací tkanina - perlinka (zateplení a fasáda).  Perlinka musí být cca ve 2/3 stěrky od fasádního polystyrenu, nikdy se nesmí dotýkat izolantu, neplnila by potom svou funkci.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 varianta109 Kč97 % • 6 576 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta109 Kč97 % • 1 013 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.